УкраїнськаУкраїнська | РосійськаРосійська | АнглійськаАнглійська | ПольськаПольська | НімецькаНімецька | Каталог підприємств України, товари та послуги, курс валют. Графік руху автобусів.





каталог підприємств, автобуси, новини, церковний календар, меблі, графік руху автобусів, календар імен, цікаві статті, підприємства україни, автошини, курс авлют, погода.
     
| | | |
          | |



  
Транспорт » транспорт Тернопіль  ]

Розклад руху автобусів Тернопіль


графік руху автобусів автовокзал, розклад автобусів дизайн квартир, проекти будинків
вінниця  гайсин  івано-франківськ  житомир  львів  луцьк  полтава  рівне  тернопіль  трускавець  
ужгород  хмельницький  чернівці  ялта  

Розклад руху автобусів.
Автовокзал Тернопіль. У розкладі руху можливі зміни.
Уточнюйте інформацію у довідковій службі!
тел: 004, (0352) 23-54-15, дисп:.(0352) 23-63-56 (Автовокзал), тел: (0352) 52-79-29 (Приміська автостанція)

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7)
Бережанський напрямок
маршрут час відправлення
Тернопіль - Бережани 07:50; 08:45; 09:40; 10:50; 12:00; 13:10; 14:30; 15:05; 15:45; 16:20; 17:00; 19:00; 20:05
Чортків - Бережани 18:30
Тернопіль - Івано - Франківськ 12:25
Рівне - Івано - Франківськ 11:00
Тернопіль - Калуш 6:45; 13:00
Тернопіль - Рогатин 10:25
Тернопіль - Черче 17:25
Тернопіль - Долина 16:00
Тернопіль - Стрий 13:25
Тернопіль - Трускавець 14:50
Тернопіль - Перегінськ 13:50
Киів - Долина 2:25
Тернопіль - Підгайці (ч/з Купчинці) 14:40;
Тернопіль - Підгайці (ч/з Козову) 11:25; 16:35
Тернопіль - Підгайці (ч/з Дружбу) 15:20
Тернопіль - Підгайці (ч/з Золотники) 15:25; 12:15
Підгайці - Золотники 9:00
Тернопіль - Козова 19:20; 17:40

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7)
Борщівський напрямок
маршрут час відправлення
Автобус. Львів - Борщів 18:50
Тернопіль - Скала - Подільська 12:20; 15:35
Тернопіль - Більче Золоте 13:50
Тернопіль - Шупарка 4:40
Тернопіль - Мельниця - Подільська 10:20; 13:15; 16:50; 19:20

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Бучацький напрямок
маршрут час відправлення
Тернопіль - Івано - Франківськ 07:25; 12:00; 14:00;
Збараж - Івано - Франківськ 8:00
Підволочиськ - Рахів 8:50
Підволочиськ - Кути 9:20
Дубно - Івано-Франківськ 9:50
Підволочиськ - Івано - Франківськ 10:40
Луцьк - Івано-Франківськ 16:00
Київ - Калуш 4:25
Хмельницький - Яремча 11:00
Тернопіль - Яремча 15:05
Вінниця - Яремча 14:40
Тернопіль - Золотий Потік 08:30; 12:40; 13:50; 15:40;
Тернопіль - Язливець 13:10
Тернопіль - Коропець 14:30
Тернопіль - Бучач 11:40; 17:15; 18:00
Хмельницький - Монастириськ 16:30
Тернопіль - Монастириськ 13:25; 19:00 (пт)

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Гусятинський напрямок
маршрут час відправлення
Автостанція. Тернопіль - Гусятин 06:50; 09:35; 10:30; 11:45; 14:05; 15:35; 18:00
Тернопіль - Кам’янець - Подільський 14:20
Тернопіль - Кам’янець - Подільський (ч/з Сатанів) 7:50
Тернопіль - Сатанів 12:10; 18:30
Тернопіль - Чемирівці 13:00

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Залозецький напрямок
маршрут час відправлення
Тернопіль - Почаїв 06:50; 08:40; 12:30; 16:15
Тернопіль - Броди 11:10; 13:00; 20:40
Тернопіль - Червоноград 08:50 (пт, сб, нд); 13:50
Тернопіль - Шацьк 14:45
Тернопіль - Володимир -Волинський 14:35
Тернопіль - Луковець 18:35

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Кременецький напрямок
маршрут час відправлення
Тернопіль - Кременець 08:00; 09:05; 10:50; 12:00; 13:00; 15:10; 17:00; 18:00;
Тернопіль - Рівне 07:30; 10:35; 14:00; 18:15
Тернопіль - Луцьк 05:50;
Тернопіль - Загайці 12:30
Тернопіль - Нетішин 06:45; 15:00;
Івано - Франківськ - Рівне 9:25
Тернопіль - Київ 09:45;
Івано - Франківськ - Київ 20:15
Івано - Франківськ - Луцьк 11:10
Тернопіль - Шумськ (ч/з Ланівці) 13:30; 18:15 (пт., нд.)
Тернопіль - Шумськ 14:25
Хмельницький - Луцьк 19:25
Тернопіль - Залісці 16:10
Івано - Франківськ - Дубно 19:00
Калуш - Київ 22:45
Чернівці - Дубно 16:20
Чернівці - Рівне 12:05; 15:15

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Львівський напрямок
маршрут час відправлення
Гусятин - Львів 9:05
Городок - Львів 11:20
Хмельник - Львів 13:05
Кам"янець - Подільський - Львів 14:35
Борщів - Львів 8:20
Чортків - Львів 11:45
Заліщики - Львів 10:45
Чернівці - Львів 18:25

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Підволочиський напрямок
маршрут час відправлення
Автобус. Тернопіль - Теофіпіль 7:40
Львів - Хмельник 10:40
Тернопіль - Хмельник 13:50
Яремча - Хмельницький 14:30
Яремча - Вінниця 15:00
Львів - Дніпропетровськ 15:50 (сб.)
Кути - Підволочиськ 17:15
Монастириськ - Хмельницький 8:40
Луцьк - Хмельницький 12:20
Долина - Київ 20:15
Івано - Франківськ - Підволочиськ 19:45

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) Чортківський напрямок
маршрут час відправлення

Рівне – Чернівці 11:35; 14:50
Брест – Чернівці 4:00
Тернопіль - Чернівці 08:25;
Тернопіль - Чортків 09:30; 11:20; 15:15
Тернопіль - Чортків (ч/з Буданів) 11:10; 18:30
Тернопіль - Копиченці 11:00; 17:15
Тернопіль - Заліщики 10:35; 12:00; 16:00
Бережани - Чортків 12:40
Дубно - Чернівці 13:00
Тернопіль - Городенка 13:20
Тернопіль - Коломия 14:10; 17:00
Тернопіль - Коцюбинці 10:00; 15:00
Тернопіль - Целіїв 16:05
Львів - Чернівці 16:15
Львів - Заліщики 18:05
Львів - Кам"янець-Подільський 13:30
Львів - Городок 20:00
Львів - Чортків 20:15

АВТОВОКЗАЛ №1 (вул. Живова, 7) МІЖНАРОДНІ НАПРЯМКИ
маршрут час відправлення

Тернопіль - Брест 8:40
Чернівці - Брест 20:25 (непарні)
Тернопіль - Кишинів (ч-з Чортків) 6:15
Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Залозецький напрямок
маршрут час відправлення
Оліїв 07:20; 13:20
Глядик 08:00; 13:30; 16:45
Серетець 08:45; 14:50; 16:10
Базуки 09:00; 16:30
Чорний Ліс 10:00; 14:30
Манаїв 12:10; 17:00
Гніздична 14:00
Нетерпинці 14:25; 17:40

Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Зборівський напрямок
маршрут час відправлення

Нище 05:50; 09:40; 15:40
Жабиня 06:15; 12:20; 16:45
Конюхи 06:25; 07:30 (пт., сб., нд.); 14:00; 16:25; 17:00
Кальне 06:35; 10:10; 14:15; 18:15
Домаморич 06:45; 07:48; 08:45; 10:40; 12:30; 13:30; 14:50; 16:30; 17:30; І9:00
Манаїв 07:00; 12:50; 16:10
М: Плавуча (ч/з Вільшанку) 07 10; 16:30
Годів 08:50; 15:00
Красна 11:00; 17:00
Бережани (ч/з Зборів) 11:50; 15:50
Храбузна 13:30
Зборів 16:50; 18:10
Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Козівський напрямок
маршрут час відправлення
Вибудів 06:00; 11:05; 16:00
Денисів 06:15; 08:15; 11:45; 13:45; 16:00; 17:45
Маловоди (Бенева) 06:20; 08:45; 12:15; 14:10; 16:20;
Драганівка 06:40; 08:05; 12:30; 15:50; 17:40
Золота Слобода 06:45; 11:55; 16:40
За бойки 07:00; 08,00; 10:45; 14:15; 16:35; 18:25;
Таурів 07:15; 12:35; 16:35
Покропивна 07:30; 14:25
Киданів 07:30; 13,20
Зарваниця 09:20; 14:50
Глиннз 10:10; 13:40; (17:40 пт., сб., нд.)
Гвардійськ 11:20; (17:25 пт., сб., нд)
Потік 14:30
Богатківці 17:25
Вишнівчик 18:20
Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Підволочиський напрямок
маршрут час відправлення
Хмелиська 05:40; 18:00
Клебанівка 06:10; 15:00
Киданці 06:15; 12:45; 17:00
Жеребки 06:45; 10:50; 13:55; 18:15
Романівна 08:15; 09:25; 13:20; 16:30; 18:00
Підволочиськ 10:00; 12:40; 13:40; 15:15; 16:15
Щаснівка 10:50; 16:50
Фащівка 11:50; 17:30
Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Скалатський напрямок
маршрут час відправлення
Пізнана 06:15; 13:00; 16:15
Хоптянка 07:10; 14:20
Скалат 08:20; 11:10; 12:50; 15:00; 16:50; 17:30
Копиченці (ч/з Скалат) 12:00
Турівка (ч/з Скапат) 16:00
Автобусна приміська станція (вул. Білогірська, 1 ) Теребовлянський напрямок
маршрут час відправлення
Сущин (ч/з Микулинці) 05:30; 11:10; 16:20
Романівна 05:30; 11:40; 14:35; 16:30
Гумниська 05:40; 10:05; 14:55; 18:45
Мар"янівка 08:40; 08:00; 13:30; 15:50 (сб., нд.); 18:10
Кобило волоки 05:40; 12:10; 18,20 (пт., нд.)
Заздрість 06:00; 08:55; 14:30; 17:55
Ласківці 06:20; 02:20; 69:45; 10:40; 13:10; 14:05; 15:15; 15:55
Різдвяни 06:30; 12:20; 17:30
Бучач (ч/з Ластці) 06:40; 13:35
Лошнів (ч/з Прошову) 09:45; 12;15; 15:00
Теребовля (ч/з Сущин) 06:50; 13:50; 17:30
Глещава 06:55; 13:40 18:40
Дворіччя 07:20; 08:25; 13:00; 13:55 15:20; 16:45; 18:30
Сороцьке 08:20; 09:20; 15:00; 17:50
Іванівка (ч/з Теребовлю) 09:10; 13:40; 16:30
Теребовля 09:35
Киданів (ч/з Дружбу) 10:10; 15:40
Хоростків (ч/з Теребовлю) 12:45; 17:30

Перед поїздкою на автовокзал уточніть інформацію про розклад руху автобусів по телефону, можуть бути введені нові маршрути автобусів.
Довідка: тел: 004, 23-54-15 (Автовокзал), тел: 52-79-29 (Приміська автостанція). "Каталог фірм Тернопіль".
 
Шановний відвідувач, ви ввійшли як незареєстрований користувач. Рекомендуємо вам зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Додано: 1-07-2010, 09:15 Переглядів: 36856

Додати
в закладки:


Facebook Odnoklassniki Vkontakte