УкраїнськаУкраїнська | РосійськаРосійська | АнглійськаАнглійська | ПольськаПольська | НімецькаНімецька | Каталог підприємств України, товари та послуги, курс валют. Графік руху автобусів.





каталог підприємств, автобуси, новини, церковний календар, меблі, графік руху автобусів, календар імен, цікаві статті, підприємства україни, автошини, курс авлют, погода.
     
| | | |
          | |



  
Транспорт » транспорт Рівне  ]

Розклад руху автобусів. Рівне


графік руху автобусів автовокзал, розклад автобусів дизайн квартир, проекти будинків
вінниця  гайсин  івано-франківськ  житомир  львів  луцьк  полтава  рівне  тернопіль  трускавець  
ужгород  хмельницький  чернівці  ялта  

Автовокзал м. Рівне

N п/п Час прибуття і відправлення Маршрут кінцевого шляху Час прибуття

1 23:40 00:10 ХУСТ - КИЇВ 6:15 6 щод.
2 00:25 00:30 КОВЕЛЬ - КИЇВ 6:15 6 неп./ч.
3 00:35 01:00 КИЇВ - КАЛУШ 8:05 7 щод.
4 00:45 01:00 УЖГОРОД - а/п БОРИСПIЛЬ 7:05 6 щод.
5 01:05 01:15 НЕАПОЛЬ - КИЇВ 6:00 Вт.
6 01:10 01:20 БРЕСТ - КАМ.-ПОДIЛЬСЬКИЙ 8:30 7 щод.
7 01:15 01:20 КИЇВ - КОВЕЛЬ 4:25 6 пар./ч.
8 01:25 01:30 »МIЛАН - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 6:30 Нд.
9 01:30 01:45 ВАРШАВА - ЖИТОМИР 5:00 7 Пт.
10 2:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 7:40 1 щод.
11 02:05 02:30 КАЛУШ - КИЇВ 8:25 6 щод.
12 02:28 02:35 ГОМЕЛЬ - ТРУСКАВЕЦЬ 8:40 7 Пн.Ср.Сб.
13 02:30 02:35 »ГРОДНО - КОБЛЕВО (БВ »»ЗАРЯ»»)» 19:40 7 Ср.
14 02:30 02:35 »БРЕСТ - КОБЛЕВО (БВ »»ЗАРЯ»»)» 20:30 7 Вт.Чт.Пт.Сб.Нд.
15 02:35 02:50 ЛЬВIВ - а/п БОРИСПIЛЬ 8:15 6 щод.
16 02:55 03:00 САЛЕРНО - КИЇВ 8:00 13 Вт.Сб.
17 02:35 03:05 КИЇВ - ГОРОХIВ 7:00 7 Вт.Чт.Сб.
18 03:00 03:10 ТРУСКАВЕЦЬ - ГОМЕЛЬ 13:48 7 Вт.Чт.Нд.
19 03:05 03:10 КИЇВ - НОВОВОЛИНСЬК 6:40 6 щод.
20 3:10 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 8:50 1 щод.
21 03:10 03:15 а/п БОРИСПIЛЬ - ЛЬВIВ 7:40 7 щод.
22 03:15 03:20 »ФОДЖIА - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 8:20 1 Нд.
23 03:25 03:30 »БЕРЕЗНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 8:25 6 щод.
24 3:45 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 8:55 1 щод.
25 4:00 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 9:10 1 щод.
26 04:00 04:05 ЗАЛIЗНИЙ ПОРТ - ЛУЦЬК 5:30 7 Пн.Ср.
27 04:30 04:40 ОСТРIГ - КИЇВ 9:40 1 щод.
28 05:00 05:05 »РIДIНГ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 8:30 1 Нд.
29 5:10 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 10:20 1 щод.
30 5:25 РIВНЕ - КИЇВ 11:00 1 щод.
31 5:30 РIВНЕ - СВIТЯЗЬ 11:00 7 щод.
32 5:40 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 10:50 1 щод.
33 5:45 РIВНЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 9:50 6 щод.
34 5:50 РIВНЕ - ЛЬВIВ 10:10 7 щод.
35 6:00 РIВНЕ - КИЇВ 13:05 1 щод.
36 6:00 РIВНЕ - ПIНСЬК 13:00 1 щод.
37 6:00 РIВНЕ - ЛУЦЬК 7:40 7 щод.
38 6:05 РIВНЕ - ІВ.-ФРАНКIВСЬК 14:55 6 щод.
39 6:20 РIВНЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 11:10 1 щод.
40 6:20 РIВНЕ - ЛУЦЬК 8:02 7 щод.
41 6:25 РIВНЕ - ШЕПЕТIВКА 8:55 21 щод.
42 6:35 РIВНЕ - ПОЧАЇВ 9:05 6 щод.
43 6:45 РIВНЕ - КИЇВ 12:00 1 щод.
44 6:45 РIВНЕ - ШУМСЬК 8:45 21 щод.
45 06:45 06:50 ЛУЦЬК - КИЇВ 12:40 1 Вт.Ср.Пт.Сб.
46 06:45 06:50 КАЛIНIНГРАД - ОДЕСА 19:00 1 Сб.Пн.
47 6:50 РIВНЕ - ОВРУЧ 12:20 1 Пт.Сб.Нд.Пн.
48 6:55 РIВНЕ - ШЕПЕТIВКА 10:30 2 щод.
49 7:00 РIВНЕ - ЧЕРНIВЦI 16:20 6 щод.
50 7:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 12:10 1 щод.
51 7:00 РIВНЕ - ВIННИЦЯ 13:00 1 щод.
52 7:15 РIВНЕ - ЛУЦЬК 8:50 7 щод.
53 7:20 7:25 ДУБНО - КУЗНЕЦОВСЬК 10:30 11 щод.
54 7:30 РIВНЕ - СВIТЯЗЬ 13:35 7 щод.
55 7:30 РIВНЕ - СОКАЛЬ ч/з МЛИНIВ 12:46 5 щод.
56 7:40 РIВНЕ - ІВ.-ФРАНКIВСЬК 14:08 6 щод.
57 07:35 07:45 ДУБНО - КИЇВ 14:55 1 щод.
58 7:45 РIВНЕ - ЛУЦЬК 9:25 7 щод.
59 7:50 7:55 ОЛЕКСАНДРОВО - ЗДОЛБУНІВ 8:25 21 щод.
60 8:00 РIВНЕ - НОВОВОЛИНСЬК 12:00 7 щод.
61 8:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 13:40 1 щод.
62 8:20 РIВНЕ - ЛУЦЬК 10:00 7 щод.
63 8:30 РIВНЕ - ПРАГА ч.МОСТ 5:00 2 Нд.
64 8:30 РIВНЕ - СВIТЯЗЬ 13:45 7 щод.
65 8:30 РIВНЕ - КИЇВ 13:45 1 щод.
66 08:20 08:40 ЗАРIЧНЕ - ЛУЦЬК 10:10 7 щод.
67 8:40 РIВНЕ - КАМ.-ПОДIЛЬСЬКИЙ 16:45 6 щод.
68 8:40 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 12:55 7 щод.
69 08:40 08:45 ВРОЦЛАВ - КИЇВ 15:10 1 Пт.
70 08:40 08:50 ЛУЦЬК - ВIННИЦЯ 16:10 1 пар./ч.
71 08:40 08:50 ЛУЦЬК - ВIННИЦЯ 16:10 1 неп./ч.
72 08:30 09:00 ОСТРIГ - КИЇВ 14:10 1 щод.
73 9:00 РIВНЕ - ЛУЦЬК 10:35 7 щод.
74 9:00 РIВНЕ - ПРАГА ч.МОСТ 7:25 2 щод.
75 08:50 09:10 ЛУЦЬК - ДНIПРОПЕТРОВСЬК 23:50 1 пар./ч.
76 9:15 РIВНЕ - НЕТIШИН 10:30 21 щод.
77 9:15 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 14:25 1 щод.
78 9:25 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 13:10 6 щод.
79 9:30 РIВНЕ - ЛУЦЬК 11:10 7 щод.
80 09:30 09:40 ДУБНО - КИЇВ 16:50 1 щод.
81 9:45 РIВНЕ - НОВОВОЛИНСЬК 14:05 7 щод.
82 09:35 09:50 НЕТІШИН - КУЗНЕЦОВСЬК 13:10 11 щод.
83 09:40 09:50 ЛУЦЬК - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 14:55 1 щод.
84 9:55 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 15:35 1 щод.
85 10:00 РIВНЕ - КЬОЛЬН 16:00 Пт.
86 10:00 РIВНЕ - СВIТЯЗЬ 14:50 7 щод.
87 10:10 РIВНЕ - ЧЕРНIВЦI 19:30 6 щод.
88 10:05 10:15 ЛУЦЬК - КИЇВ 17:30 1 неп./ч.
89 10:05 10:15 ВОЛ.-ВОЛИНСЬКИЙ - КИЇВ 17:25 1 пар./ч.
90 10:20 РIВНЕ - БРОДИ 12:50 22 щод.
91 10:25 РIВНЕ - ШУМСЬК 12:30 21 щод.
92 10:30 РIВНЕ - ЛУЦЬК 12:15 7 щод.
93 10:45 РIВНЕ - КРЕМЕНЕЦЬ 13:00 6 щод.
94 10:45 РIВНЕ - ЛУЦЬК 12:20 7 щод.
95 10:45 10:55 ЛЬВIВ - КИЇВ 16:00 1 щод.
96 11:00 РIВНЕ - КАМ.-ПОДIЛЬСЬКИЙ 17:50 6 щод.
97 11:05 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 16:45 1 щод.
98 11:05 РIВНЕ - ЛУЦЬК 12:40 7 щод.
99 11:15 РIВНЕ - ЛУЦЬК 12:57 7 щод.
100 11:10 11:20 КУЗНЕЦОВСЬК - ТЕРНОПIЛЬ 15:00 6 щод.
101 11:10 11:35 ЧЕРВОНОГРАД - КИЇВ 18:25 1 пар./ч.
102 11:10 11:35 ДУБНО - КИЇВ 18:25 1 неп./ч.
103 11:35 РIВНЕ - ЛУЦЬК 13:13 7 щод.
104 11:30 11:40 »КОБЛЕВО (БВ »»ЗАРЯ»») - ГРОДНО» 22:15 1 Пн.
105 11:35 11:40 »КОБЛЕВО (БВ »»ЗАРЯ»») - БРЕСТ» 17:40 1 Вт.Ср.Чт.Пт.Нд.
106 11:50 РIВНЕ - НОВОВОЛИНСЬК 16:20 7 щод.
107 11:50 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 17:00 1 щод.
108 11:55 12:00 »КОБЛЕНЦЬ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 18:30 1 Пт.
109 11:55 12:00 КОБЛЕНЦЬ - ДОНЕЦЬК 9:30 Пн.Сб.
110 11:55 12:00 МЮНСТЕР - КИЇВ 17:00 Ср.Сб.
111 12:00 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 16:15 7 щод.
112 12:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 17:40 1 щод.
113 11:35 12:05 ЖИТОМИР - ЛУЦЬК 13:45 2 щод.
114 12:00 12:15 КАРЛОВI ВАРИ - ДНIПРОПЕТРОВСЬК 5:40 1 Нд.
115 12:15 12:25 ЛУЦЬК - КИЇВ 19:40 1 щод.
116 12:25 РIВНЕ - НЕТIШИН 13:50 21 щод.
117 12:25 РIВНЕ - НОВОВОЛИНСЬК 16:40 7 щод.
118 12:20 12:30 КАРЛОВI ВАРИ - а/п БОРИСПIЛЬ 18:30 Чт..
119 12:25 12:30 КИЇВ - МЮНСТЕР 15:00 Вт.Сб.
120 12:30 РIВНЕ - ПОЧАЇВ 15:35 6 щод.
121 12:15 12:40 ЖИТОМИР - ТРУСКАВЕЦЬ 20:50 2 щод.
122 12:50 РIВНЕ - ЛУЦЬК 14:25 7 7 щод.
123 12:55 13:00 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЛУЦЬК 14:35 3 щод.
124 12:55 13:00 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - РIДIНГ» 22:30 1 Пт.
125 12:55 13:00 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - ВIДЕНЬ» 9:00 Ср.Сб.
126 12:55 13:00 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - АЛЕКСАНДРIЯ» 22:30 Ср.
127 12:50 13:05 а/п БОРИСПIЛЬ - ЛЬВIВ 17:20 2 щод.
128 13:15 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 18:55 1 щод.
129 13:20 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 17:35 6 щод.
130 13:20 13:30 а/п БОРИСПIЛЬ - ПРАГА ч.МОСТ 13:30 2 щод.
131 13:20 13:30 а/п БОРИСПIЛЬ - КАРЛОВІ ВАРИ 18:00 2 щод.
132 13:20 13:30 ДНIПРОПЕТРОВСЬК - КАРЛОВI ВАРИ 17:30 2 Чт.
133 13:25 13:30 ДНIПРОПЕТРОВСЬК - МУРСIЯ 15:45 1 Вт.Пт.
134 13:25 13:30 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - ФОДЖIА» 11:35 1 Вт.
135 13:30 РIВНЕ - ЛУЦЬК 15:10 7 щод.
136 13:40 РIВНЕ - ЗОЛОЧIВ 17:20 6 щод.
137 13:30 13:45 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - ОСТРIГ» 15:10 1 щод.
138 13:35 13:45 КИЇВ - ДУБНО 14:45 2 щод.
139 13:35 13:50 ЛЬВIВ АС-8 - КИЇВ 20:40 1 щод.
140 13:55 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 19:35 1 щод.
141 13:55 РIВНЕ - ЛУЦЬК 15:30 7 щод.
142 13:55 14:00 КИЇВ - ЛIБЕРЕЦЬ 16:50 3 Ср.Сб.
143 13:55 14:00 КИЇВ - САЛЕРНО 11:00 1 Чт.Нд.
144 13:55 14:00 »КИЇВ (АС »»ДАЧНА»») - КОБЛЕНЦЬ» 0:00 1 Вт.
145 13:55 14:00 ДОНЕЦЬК - КОБЛЕНЦЬ 0:00 1 Вт.Чт.
146 13:55 14:00 ДОНЕЦЬК - ПАРИЖ 8:30 Чт..
147 13:55 14:00 ПАРИЖ - ДОНЕЦЬК 11:30 Нд.
148 14:00 РIВНЕ - ШУМСЬК 16:00 21 щод.
149 14:15 РIВНЕ - ПОЧАЇВ 16:35 6 щод.
150 13:55 14:20 ТЕРНОПIЛЬ - КИЇВ 21:10 1 щод.
151 14:20 РIВНЕ - ЛУЦЬК 16:00 7 щод.
152 14:20 14:30 КИЇВ - ПРАГА 13:30 2 щод.,Ср.Сб.
153 14:30 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 18:45 7 щод.
154 14:30 РIВНЕ - ІЗЯСЛАВ 17:45 6 щод.
155 14:30 14:35 ВIННИЦЯ - ЛУЦЬК 16:15 2 неп./ч.
156 14:30 14:35 ВIННИЦЯ - ЛУЦЬК 16:15 2 пар./ч.
157 14:40 РIВНЕ - ЛУЦЬК 16:25 7 щод.
158 14:55 РIВНЕ - СОКАЛЬ 20:05 7 щод.
159 14:55 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 20:05 1 щод.
160 14:50 15:00 КИЇВ - НЕАПОЛЬ 8:00 Ср.
161 15:00 »РIВНЕ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 20:10 1 щод.
162 15:00 РIВНЕ - ІВ.-ФРАНКIВСЬК 21:50 6 щод.
163 15:00 15:05 »ВIДЕНЬ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 18:30 Ср.Сб.,Б
164 15:05 РIВНЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 20:55 6 щод.
165 15:10 РIВНЕ - ЛУЦЬК 17:20 7 щод.
166 14:50 15:15 ТРУСКАВЕЦЬ - ЖИТОМИР 19:00 1 щод.
167 15:15 РIВНЕ - ТЕОФIПОЛЬ 18:50 6 щод.
168 15:20 РIВНЕ - ВАРШАВА 5:30 2 Вт.Пт.Нд..
169 14:55 15:25 НОВОВОЛИНСЬК - КИЇВ 22:15 1 щод.
170 15:25 РIВНЕ - ШЕПЕТIВКА 17:55 21 щод.
171 15:20 15:30 КИЇВ - ЧЕРВОНОГРАД 20:10 2 неп./ч.
172 15:20 15:30 КИЇВ - ДУБНО 16:20 2 пар./ч.
173 15:25 15:30 КИЇВ - ВРОЦЛАВ 7:10 Сб.
174 15:20 15:35 ЛУЦЬК - ЗАЛIЗНИЙ ПОРТ 12:00 1 Пт.Нд.
175 15:40 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 19:55 6 щод.
176 15:50 15:55 КУЗНЕЦОВСЬК - ДУБНО 17:00 23 щод.
177 15:55 РIВНЕ - ЛУЦЬК 17:40 7 щод.
178 16:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 21:40 1 щод.
179 15:55 16:05 КИЇВ - ЛУЦЬК 17:45 2 пар./ч.
180 15:55 16:05 КИЇВ - ВОЛ.-ВОЛИНСЬКИЙ 20:25 2 неп./ч.
181 16:05 16:20 ЛЬВIВ - а/п БОРИСПIЛЬ 21:45 1 щод.
182 16:25 РIВНЕ - НЕТIШИН 17:55 21 щод.
183 16:35 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 22:15 1 щод.
184 16:40 РIВНЕ - ЛУЦЬК 18:15 7 щод.
185 16:35 16:55 ЛУЦЬК - ЗАРIЧНЕ 20:30 12 щод.
186 16:45 16:55 КИЇВ - ТЕРНОПIЛЬ 21:05 2 щод.
187 16:45 17:00 »ОСТРIГ - КИЇВ (АС »»ДАЧНА»»)» 21:50 1 щод.
188 16:50 17:00 ЛУЦЬК - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 22:10 3 щод.
189 17:00 РIВНЕ - ЛУЦЬК 18:40 7 щод.
190 17:10 РIВНЕ - ЛУЦЬК 18:45 7 щод.
191 17:15 17:20 КИЇВ - ПАРИЖ 7:00 Ср.
192 17:25 РIВНЕ - БРОДИ 19:55 22 щод.
193 17:30 РIВНЕ - ЛУЦЬК 19:05 7 щод.
194 17:40 РIВНЕ - КИЇВ 22:50 1 щод.
195 17:37 17:45 КИЇВ - ЛЬВIВ АС-8 МГК щод.
196 17:45 РIВНЕ - ШУМСЬК 19:45 21 щод.
197 17:45 17:50 КИЇВ - ОСТРIГ 18:20 1 щод.
198 16:50 17:55 КІЛЬ - МИКОЛАЇВ 9:00 6 щод.
199 17:55 РIВНЕ - ТЕРНОПIЛЬ 21:40 6 щод.
200 18:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 23:40 1 щод.
201 18:00 РIВНЕ - ЛУЦЬК 19:40 7 щод.
202 18:00 РIВНЕ - ВРОЦЛАВ 9:00 7 щод.
203 18:00 18:10 ЛУЦЬК - ЖИТОМИР 22:05 1 щод.
204 17:45 18:15 ЖИТОМИР - ВАРШАВА 5:00 2 Ср.
205 18:20 РIВНЕ - ЛУЦЬК 19:55 7 щод.
206 18:30 РIВНЕ - КИЇВ 23:40 1 щод.
207 18:45 РIВНЕ - КРЕМЕНЕЦЬ 20:50 6 щод.
208 18:40 18:50 КИЇВ - ДУБНО 20:00 2 щод.
209 18:50 РIВНЕ - ЛУЦЬК 20:30 7 щод.
210 18:35 18:50 КУЗНЕЦОВСЬК - НЕТІШИН 20:25 21 щод.
211 19:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 0:40 1 щод.
212 19:10 РIВНЕ - ЛУЦЬК 20:40 7 щод.
213 19:27 19:30 ТЕРНОПIЛЬ - КУЗНЕЦОВСЬК 22:35 11 щод.
214 19:30 РIВНЕ - МIНСЬК 9:28 1 щод.,Нд.
215 19:25 19:35 КИЇВ - НОВОВОЛИНСЬК 23:40 2 щод.
216 19:40 РIВНЕ - ЛУЦЬК 21:20 7 щод.
217 19:35 19:45 КИЇВ - ЛЬВIВ 23:35 2 щод.
218 20:00 »РIВНЕ - КИЇВ з/в »»ПIВДЕННИЙ»»» 1:40 1 щод.
219 20:00 20:10 КИЇВ - ОСТРIГ 21:07 1 щод.
220 20:15 РIВНЕ - ЛУЦЬК 22:00 7 щод.
221 20:25 РIВНЕ - НЕТIШИН 21:45 21 щод.
222 20:40 РIВНЕ - ЛУЦЬК 22:10 7 щод.
223 20:50 20:55 КИЇВ - ЛУЦЬК 22:35 2 щод.
224 21:00 РIВНЕ - ЧЕРНIВЦI 6:15 6 щод.
225 21:40 21:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЛУЦЬК 23:30 7 щод.
226 22:05 22:10 ОДЕСА - КАЛIНIНГРАД 14:00 1 Вт.Пт.
227 22:05 22:10 ОДЕСА - КАЛIНIНГРАД 14:00 1 Нд.
228 22:15 22:25 НОВОВОЛИНСЬК - КИЇВ 4:50 6 щод.
229 22:20 22:30 ДНIПРОПЕТРОВСЬК - ЛУЦЬК 23:40 7 неп./ч.
230 22:30 22:40 КИЇВ - ХУСТ 9:00 7 щод.
231 22:30 22:45 а/п БОРИСПIЛЬ - УЖГОРОД 7:30 1 щод.
232 22:50 23:20 ГОРОХIВ - КИЇВ 5:45 6 Нд.Вт.Чт.
233 23:25 23:30 КИЇВ - ЛУЦЬК 0:45 7 Вт.Ср.Пт.Сб.
234 23:35 23:58 КАМ.-ПОДIЛЬСЬКИЙ - БРЕСТ 6:25 7 щод.

Автостанція Рівне | Графік руху автобусів
 
Шановний відвідувач, ви ввійшли як незареєстрований користувач. Рекомендуємо вам зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Додано: 11-09-2010, 18:20 Переглядів: 28718

Додати
в закладки:


Facebook Odnoklassniki Vkontakte