УкраїнськаУкраїнська | РосійськаРосійська | АнглійськаАнглійська | ПольськаПольська | НімецькаНімецька | Каталог підприємств України, товари та послуги, курс валют. Графік руху автобусів.





каталог підприємств, автобуси, новини, церковний календар, меблі, графік руху автобусів, календар імен, цікаві статті, підприємства україни, автошини, курс авлют, погода.
     
| | | |
          | |



  
Транспорт » транспорт Хмельницький  ]

Розклад руху автобусів автостанція №1


графік руху автобусів автовокзал, розклад автобусів дизайн квартир, проекти будинків
вінниця  гайсин  івано-франківськ  житомир  львів  луцьк  полтава  рівне  тернопіль  трускавець  
ужгород  хмельницький  чернівці  ялта  

Автостанція №1 м. Хмельницький











Час Рейс Розклад Автобусів
00:20 Київ (з/в) Косів Щоденно
00:30 Київ Івано-Франківськ Щоденно
00:35 Косів Київ Щоденно
01:00 Одеса Турин ЧТ
01:00 Чернівці Київ По парних
01:20 Київ Городенка Щоденно
01:55 Донецьк №3 Чернівці Щоденно
02:10 Яремча Київ Через день
02:50 Київ Чернівці По парних
02:55 Київ Чернівці Щоденно
03:15 Київ Яремча Через день
03:15 Миколаїв Чернівці Щоденно
04:05 Одеса Чернівці Щоденно
04:10 Хмельницький Київ Щоденно
04:45 Хмельницький Рівне Щоденно
04:50 Севастопіль Чернівці Щоденно
04:55 Харків Чернівці Щоденно
05:00 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
05:15 Хмельницький Київ Щоденно
05:15 Хмельницький Чухелі Щоденно
05:20 Хмельницький Могилев-Подільський Щоденно
05:20 Хмельницький Сошне Щоденно
05:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
05:35 Брест Камянець-Подільський Щоденно
05:40 Одеса Калуш №2 ПН, ВТ, СР, ПТ
05:55 Хмельницький Рудківці Щоденно
05:55 Хмельницький Ізяслав Щоденно крім ВТ
06:00 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
06:10 Хмельницький Понінка Щоденно
06:10 Хмельницький Смотрич Щоденно
06:15 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
06:20 Хмельницький Климентовичі Щоденно крім ВТ
06:20 Хмельницький Сокиряни Щоденно
06:25 Волочиськ Київ Щоденно
06:30 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
06:30 Хмельницький Ковель Щоденно
06:35 Одеса Чернівці Щоденно
06:35 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно крім ВТ
06:45 Ст.Костян Камянець-Подільський Щоденно крім НД
06:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
06:50 Хмельницький Кишинів По непарних
07:00 Хмельницький Чемерівці Щоденно
07:00 Волочиськ Вінниця №2 Щоденно
07:10 Хмельницький Рівне Щоденно
07:15 Хмельницький Яремча Щоденно
07:25 Хмельницький Полонне Щоденно
07:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
07:30 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
07:30 Хмельницький Житомир Щоденно
07:30 Хмельницький Яремча Щоденно
07:35 Камянець-Подільський Ст.Синява Щоденно
07:40 Рівне Вінниця №2 Щоденно
07:50 Хмельницький Луцьк Щоденно
07:50 Красилів Чернівці Щоденно
08:00 Хмельницький Городок Щоденно
08:00 Красилів Вінниця №2 Щоденно
08:00 Хмельницький Тернопіль Щоденно
08:05 Летичів Камянець-Подільський Щоденно крім СР
08:10 Хмельницький Почаїв Щоденно крім СР
08:15 Волочиськ Н.Ушиця Щоденно
08:15 Камянець-Подільський Нетішин Щоденно
08:20 Донецьк (з/в) Львів СР, ПТ
08:20 Хмельницький Мшанець Щоденно крім СР
08:25 Хмельницький Вознесенськ Щоденно
08:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
08:30 Хмельницький Чернівці Щоденно
08:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
08:40 Хмельницький Шепетівка Щоденно
08:45 Хмільник Тернопіль Щоденно
08:45 Хмельницький Летичів Щоденно
09:00 Хмельницький Ожарівка Щоденно
09:00 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:05 Хмельницький Новодністровськ Щоденно
09:05 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
09:10 Гусятин Вінниця №2 Щоденно
09:10 Хмельницький Славута Щоденно
09:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
09:30 Хмельницький Білогір'я Щоденно
09:30 Хмельницький Хмільник Щоденно крім СР
09:35 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно крім ПТ та НД
09:40 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
09:40 Хмельницький Ізяслав Щоденно
09:45 Хмільник Львів Щоденно
09:50 Камянець-Подільський Київ Щоденно
09:50 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
09:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
09:55 Красилів Вінниця №2 Щоденно
10:10 Тульчин Нетішин По парних
10:10 Шепетівка Чернівці Щоденно
10:15 Хмельницький Гусятин Щоденно
10:20 Хмельницький Рівне Щоденно
10:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
10:30 Хмельницький Остропіль Щоденно
10:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
10:35 Камянець-Подільський Вінниця №2 Щоденно
10:35 Хмельницький Осламів Щоденно
10:35 Хмельницький Яромирка Щоденно крім ВТ
10:40 Хмельницький Шевченко Щоденно крім СР
10:40 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
10:45 Хмельницький Шекеринці Щоденно
10:50 Вінниця №2 Кур.Сатанів Щоденно
10:50 Хмельницький Тернопіль Щоденно
10:50 Камянець-Подільський Н.Волинський Щоденно
10:55 Понінка Камянець-Подільський Щоденно
10:55 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
11:00 Хмельницький Полонне Щоденно
11:05 Ізяслав Камянець-Подільський Щоденно
11:10 Волочиськ Н.Ушиця Щоденно
11:10 Рівне Чернівці Щоденно
11:15 Хмельницький Пісочна Щоденно
11:15 Хмельницький Нетішин Щоденно
11:20 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно крім СБ та НД
11:25 Чемерівці Вінниця №2 Щоденно
11:25 Хмельницький Махаринці Щоденно
11:30 Хмельницький Чемерівці Щоденно
11:35 Славута Камянець-Подільський Щоденно
11:35 Вінниця Яремча Щоденно
11:43 Камянець-Подільський Київ Щоденно
11:45 Ст.Костян Камянець-Подільський Щоденно
11:45 Хмельницький Зіньки Щоденно крім СР та НД
11:50 Хмельницький Понінка Щоденно
11:50 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
11:50 Бердичів Чернівці Щоденно
11:55 Камянець-Подільський Рівне Щоденно
12:00 Камянець-Подільський Ст.Костян Щоденно
12:00 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
12:00 Хмельницький Хуст Щоденно
12:05 Хмельницький Івано-Франківськ Щоденно
12:05 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
12:15 Хмельницький Летичів Щоденно
12:15 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
12:15 Хмельницький Куча Щоденно крім СР
12:20 Хмельницький В.Карабчіів ПН, ПТ, НД
12:20 Хмельницький Славута Щоденно
12:20 Ст.Синява Камянець-Подільський Щоденно
12:20 Хмельницький Ялта Через день
12:25 Хмельницький Пашківці Щоденно крім СР
12:25 Хмельницький Песець Щоденно крім ЧТ
12:30 Хмельницький Віньківці Щоденно
12:30 Вінниця Прага ПТ
12:35 Хмельницький Теофіполь Щоденно
12:35 Чернівці Шепетівка Щоденно
12:40 Хмельницький Полонне Щоденно
12:40 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
12:40 Хмельницький Бар Щоденно крім СР
12:45 Хмельницький Лисогірка Щоденно крім СР
12:50 Хмельницький Рівне Щоденно
12:50 Хмельницький Іванківці Щоденно крім СБ
12:50 Нетішин Тульчин По непарних
12:50 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно крім ВТ
12:55 Хмельницький Бучач Щоденно
12:55 Вінниця №2 Чернівці Щоденно
12:55 Хмельницький Полонне Щоденно крім СР
13:00 Хмельницький Кунів Щоденно
13:00 Хмельницький Пижівка Щоденно
13:00 Тернопіль Вінниця №2 Щоденно
13:00 Київ Мадрид СР
Час Рейс Розклад
13:00 Хмельницький Славута Щоденно
13:05 Хмельницький Чемерівці Щоденно
13:07 Чернівці Бердичів Щоденно
13:10 Хмельницький Ст.Ушиця Щоденно крім ВТ та СР
13:10 Хмельницький Северини Щоденно крім СР
13:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:15 Хмельницький Нетішин Щоденно
13:15 Хмільник Луцьк Щоденно
13:25 Нетішин Вижниця По парних
13:30 Хмельницький Дубівка Щоденно крім СР
13:30 Хмельницький Кременець Щоденно крім СР
13:30 Хмельницький Гайсин Щоденно
13:35 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:40 Хмельницький Понінка Щоденно
13:40 Хмельницький Рудківці Щоденно
13:45 Хмельницький Чемерівці Щоденно
13:45 Хмельницький Плужне Щоденно
13:45 Львів Хмільник Щоденно
13:45 Хмельницький Веселець ПН, ПТ, СБ, НД
13:50 Хмельницький Славута Щоденно
13:50 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
13:50 Хмельницький Житомир Щоденно
13:55 Хмельницький Заліщики Щоденно
14:00 Косів Київ Щоденно
14:00 Хмельницький Збараж Щоденно крім СР
14:05 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
14:05 Хмельницький Полонне Щоденно
14:05 Хмельницький Теофіполь Щоденно
14:10 Камянець-Подільський Рівне Щоденно
14:10 Хмельницький Маціорськ ВТ, СР, ЧТ, СБ
14:10 Хмельницький Березівка ПН, ПТ, НД
14:10 Хмельницький Городок Щоденно
14:15 Хмельницький Глібів Щоденно крім ЧТ
14:15 Хмельницький Чернівці Щоденно
14:15 Хмельницький Гута ЧТ
14:20 Хмельницький Могилев-Подільський Щоденно
14:20 Красилів Вінниця №2 Щоденно
14:20 Хмельницький Шепетівка Щоденно
14:25 Хмельницький В'язовець Щоденно крім СБ та НД
14:25 Рівне Камянець-Подільський Щоденно
14:27 Хмельницький Смотрич Щоденно
14:30 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
14:30 Красилів Камянець-Подільський Щоденно
14:30 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
14:31 Хмельницький Кур.Сатанів ПТ
14:35 Хмельницький Борщів Щоденно
14:35 Хмельницький Берездів Щоденно
14:40 Хмельницький Летичів ПН, ВТ, ПТ
14:40 Хмельницький Г.Морозівська ПТ, НД
14:45 Хмельницький Ізяслав Щоденно крім ВТ
14:45 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
14:50 Красилів Чемерівці Щоденно
14:50 Хмельницький Полонне Щоденно
14:50 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
14:50 Хмельницький Святець Щоденно
14:55 Чернівці Вінниця №2 Щоденно
15:00 Могилев-Подільський Прага НД
15:00 Хмельницький Івано-Франківськ Щоденно
15:00 Хмельницький Славута Щоденно
15:05 Хмельницький Куражин Щоденно
15:10 Хмельницький Шевченко Щоденно крім СР
15:10 Хмельницький Летичів Щоденно
15:15 Чернівці Севастопіль Щоденно
15:15 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
15:20 Н.Ушиця Волочиськ Щоденно
15:20 Хмельницький Чемерівці Щоденно
15:20 Хмельницький Нетішин Щоденно
15:20 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
15:25 Хмельницький Чемерівці Щоденно
15:30 Хмельницький Зборів Щоденно
15:30 Хмельницький Рівне Щоденно
15:35 Хмельницький Заборознівці Щоденно
15:35 Хмельницький Мшанець Щоденно крім СР
15:35 Н.Волинський Камянець-Подільський Щоденно
15:40 Хмельницький Нетішин Щоденно
15:40 Кур.Сатанів Вінниця №2 Щоденно
15:45 Хмельницький Хмільник Щоденно крім СР
15:50 Рівне Камянець-Подільський Щоденно
15:55 Хмельницький Полонне Щоденно
16:00 Хмельницький Партинці Щоденно крім СР
16:00 Хмельницький Веселець ПТ, СБ, НД
16:10 Вінниця №2 Камянець-Подільський Щоденно
16:15 Хмельницький Чемерівці Щоденно
16:15 Н.Ушиця Волочиськ Щоденно
16:20 Хмельницький Тернопіль Щоденно
16:20 Камянець-Подільський Летичів Щоденно крім СР
16:20 Вижниця Нетішин По непарних
16:25 Хмельницький Тульчин Щоденно
16:25 Хмельницький Капустяни Щоденно крім СБ
16:30 Одеса Прага ПТ
16:30 Хмельницький Говори Щоденно
16:35 Хмельницький Ямпіль Щоденно
16:35 Хмельницький Городок Щоденно
16:40 Київ Камянець-Подільський Щоденно
16:55 Хмельницький Шепетівка Щоденно крім СР
17:00 Київ Косів Щоденно
17:00 Хмельницький Кур.Сатанів Щоденно
17:00 Миколаїв Прага ЧТ, НД
17:00 Хмельницький Луцьк Щоденно
17:05 Хмельницький Тимків Щоденно
17:05 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
17:05 Тернопіль Хмільник Щоденно
17:05 Хмельницький Полонне Щоденно
17:08 Хмельницький Кур.Сатанів ПТ
17:10 Хмельницький Славута Щоденно
17:10 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
17:10 Житомир Чернівці Щоденно
17:15 Хмельницький Гусятин Щоденно
17:15 Хмельницький Остропіль Щоденно
17:20 Вінниця №2 Гусятин Щоденно
17:25 Хмельницький Вінниця №2 Щоденно
17:25 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
17:25 Хмельницький Білогір'я Щоденно
17:30 Хмельницький Городок Щоденно
17:30 Чернівці Харків Щоденно
17:30 Хмельницький Віньківці Щоденно крім СР
17:30 Хмельницький Нетішин Щоденно
17:40 Київ Камянець-Подільський Щоденно
17:45 Хмельницький Яромирка Щоденно крім ВТ
17:45 Камянець-Подільський Славута Щоденно
17:50 Яремча Вінниця Щоденно
17:55 Хмельницький Теофіполь ПТ, НД
18:00 Хмельницький Пісочна НД
18:00 Хмельницький Чухелі Щоденно
18:00 Хмельницький Віньківці Щоденно
18:05 Хмельницький Миколаїв Щоденно
18:10 Хмельницький Ізяслав Щоденно
18:10 Хмельницький Пашківці ПТ, НД
18:20 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
18:20 Чернівці Житомир Щоденно
18:25 Хмельницький Летичів Щоденно крім ПТ
18:25 Камянець-Подільський Брест Щоденно
18:30 Тернопіль Вінниця №2 Щоденно
18:30 Вінниця №2 Чемерівці Щоденно
18:35 Чернівці Донецьк №3 Щоденно
18:35 Хмельницький Віньківці Щоденно крім СБ
18:40 Камянець-Подільський Понінка Щоденно
18:55 Нетішин Камянець-Подільський Щоденно
19:05 Хмельницький Летичів Щоденно
19:15 Вінниця №2 Рівне Щоденно
19:20 Вінниця №2 Тернопіль Щоденно
19:25 Камянець-Подільський Ізяслав Щоденно
19:30 Камянець-Подільський Ст.Костян Щоденно
19:30 Хмельницький Кишинів ВТ, СБ
19:30 Львів Донецьк (з/в) СР, ПТ
19:45 Хмельницький Н.Ушиця Щоденно
19:50 Чернівці Миколаїв Щоденно
20:00 Чернівці Одеса Щоденно
20:30 Хмельницький Чемерівці Через день
20:40 Хмельницький Камянець-Подільський Щоденно
20:55 Київ Чернівці Щоденно
21:05 Очаків Трускавець СР, СБ, НД
21:15 Хмельницький Чемерівці НД
21:15 Чернівці Рівне Щоденно
21:20 Чернівці Одеса (7км) Щоденно
21:20 Київ Тячів Щоденно
22:00 Чемерівці Київ ЧТ, ПТ, НД
22:05 Київ Волочиськ Щоденно
22:10 Одеса Хуст Щоденно
22:30 Тячів Київ Щоденно
22:45 Городенка Київ Щоденно
22:45 Калуш №2 Одеса ПН, СР, ПТ
23:10 Івано-Франківськ Київ Щоденно
23:15 Чернівці Київ Через день
23:40 Хуст Одеса Щоденно
23:50 Івано-Франківськ Київ Щоденно
23:55 Київ Івано-Франківськ Щоденно





Перед поїздкою на автовокзал перевірте інформацію про розклад руху автобусів, можуть бути введенні нові маршрути автобусів.
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АВТОВОКЗАЛ-1
Телефон (0382) 789357
Факс (0382) 789355
Адреса Вінницьке шосе 23, Хмельницький, Хмельницька обл. 29000
Підприємства України - ukr-portal.info
 
Шановний відвідувач, ви ввійшли як незареєстрований користувач. Рекомендуємо вам зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Додано: 11-09-2010, 00:42 Переглядів: 22703

Додати
в закладки:


Facebook Odnoklassniki Vkontakte