УкраїнськаУкраїнська | РосійськаРосійська | АнглійськаАнглійська | ПольськаПольська | НімецькаНімецька | Каталог підприємств України, товари та послуги, курс валют. Графік руху автобусів.





каталог підприємств, автобуси, новини, церковний календар, меблі, графік руху автобусів, календар імен, цікаві статті, підприємства україни, автошини, курс авлют, погода.
     
| | | |
          | |



  
Транспорт » транспорт Трускавець  ]

Розклад руху автобусів Трускавець


графік руху автобусів автовокзал, розклад автобусів дизайн квартир, проекти будинків
вінниця  гайсин  івано-франківськ  житомир  львів  луцьк  полтава  рівне  тернопіль  трускавець  
ужгород  хмельницький  чернівці  ялта  

Автостанція Трускавець

Адрес: м.Трускавець вул. Дрогобицька 35
Телефон: +38 (03244) 5-02-63
В розкладі руху можуть бути зміни, перед поїздокою на автовокзал уточнюйте інформацію по телефону.
Час Рейс Розклад
05:00 Трускавець - Тернопіль Щоденно
05:00 Трускавець - Львів Щоденно
06:20 Трускавець - Коломия Щоденно
06:30 Трускавець - Львів Щоденно
07:20 Трускавець - Львів Щоденно
08:10 Трускавець - Львів Щоденно
08:20 Трускавець - Ковель Щоденно
08:25 Трускавець - Камянець-Подільський Щоденно
09:00 Трускавець - Львів Щоденно
09:05 Трускавець - Луцьк ПН, СБ, НД
09:35 Трускавець - Червоноград Щоденно
10:00 Трускавець - Карлові Вари СБ
10:00 Трускавець - Львів Щоденно
10:40 Трускавець - Львів Щоденно
11:00 Трускавець - Чернівці Щоденно
11:30 Трускавець - Львів Щоденно
12:20 Трускавець - Львів Щоденно
12:50 Трускавець - Бережани Щоденно
13:10 Трускавець - Львів Щоденно
13:50 Трускавець - Івано-Франківськ Щоденно
14:00 Трускавець - Львів Щоденно
14:30 Трускавець - Ковель Щоденно
14:40 Трускавець - Тернопіль Щоденно
14:50 Трускавець - Луцьк Щоденно
15:00 Трускавець - Львів Щоденно
15:10 Трускавець - Івано-Франківськ Щоденно
16:00 Трускавець - Львів Щоденно
16:30 Трускавець - Чортків Щоденно
17:00 Трускавець - Львів Щоденно
17:45 Трускавець - Косів Щоденно
18:00 Трускавець - Львів Щоденно
19:00 Трускавець - Львів Щоденно
20:00 Трускавець - Львів Щоденно
21:00 Трускавець - Львів Щоденно

Каталог підприємств України
Розклад автобусів / Автовокзали та автостанції
 
Шановний відвідувач, ви ввійшли як незареєстрований користувач. Рекомендуємо вам зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Додано: 8-04-2011, 17:11 Переглядів: 3915

Додати
в закладки:


Facebook Odnoklassniki Vkontakte