УкраїнськаУкраїнська | РосійськаРосійська | АнглійськаАнглійська | ПольськаПольська | НімецькаНімецька | Каталог підприємств України, товари та послуги, курс валют. Графік руху автобусів.





каталог підприємств, автобуси, новини, церковний календар, меблі, графік руху автобусів, календар імен, цікаві статті, підприємства україни, автошини, курс авлют, погода.
     
| | | |
          | |



  
Транспорт » транспорт Львів  ]

Розклад руху автобусів Львів


графік руху автобусів автовокзал, розклад автобусів дизайн квартир, проекти будинків
вінниця  гайсин  івано-франківськ  житомир  львів  луцьк  полтава  рівне  тернопіль  трускавець  
ужгород  хмельницький  чернівці  ялта  

Автовокзал м. Львів
вул. Стрийська, 109, тел. (0322) 94-98-17

Час Рейс Розклад
01:50 Шацьк Івано-Франківськ Щоденно
04:10 Ужгород Луцьк Щоденно
04:40 Львів Івано-Франківськ Щоденно
05:10 Львів Івано-Франківськ Щоденно
06:00 Київ Вроцлав ВТ, СБ
06:10 Львів Івано-Франківськ Щоденно
06:10 Львів Тернопіль Щоденно
06:15 Одеса Турін ЧТ
06:15 Одеса Неаполь ЧТ
06:30 Львів Луцьк Щоденно
06:40 Львів Чортків Щоденно
07:00 Миколаїв Люблін Щоденно
07:05 Львів Луцьк Щоденно
07:15 Львів Хмільник Щоденно
07:20 Львів Перемишль Щоденно крім НД
07:40 Львів Луцьк Щоденно
08:00 Львів Могилів-Подільський Щоденно
08:00 Львів Люблін Щоденно
08:20 Львів Перемишль Щоденно крім НД
08:20 Львів Луцьк Щоденно
08:30 Львів Івано-Франківськ Щоденно
09:10 Новий Розділ Луцьк Щоденно
09:20 Луцьк Моршин Щоденно
09:20 Золочів Сталева Воля ВТ, ЧТ, СБ
09:30 Львів Тернопіль Щоденно
09:40 Львів Варшава Щоденно
10:00 Львів Камянець Подільський Щоденно
10:10 Львів Луцьк Щоденно
10:20 Львів Перемишль Щоденно
10:30 Львів Бережани Щоденно
10:30 Львів Калуш ПН
10:35 Буковель Луцьк Щоденно
10:35 Львів Івано-Франківськ Щоденно
11:00 Львів Тернопіль Щоденно
11:15 Львів Любешів Щоденно
11:30 Львів Прага ВТ, СР, СБ
11:30 Івано-Франківськ Шацьк Щоденно
11:50 Луцьк Іршава Щоденно
11:50 Трускавець Луцьк Щоденно
11:50 Львів Коломия Щоденно
12:00 Львів Тернопіль Щоденно крім СР
12:05 Львів Бориспіль 'аеропорт' Щоденно
12:10 Львів Івано-Франківськ Щоденно
12:15 Львів Лісабон ВТ
12:20 Львів Перемишль Щоденно
12:25 Львів Луцьк Щоденно
12:35 Львів Яремче Щоденно
12:40 Львів Івано-Франківськ Щоденно
12:45 Львів Рівне Щоденно
12:50 Львів Підгайці Щоденно
12:50 Львів Чернівці Щоденно
13:05 Львів Луцьк Щоденно
13:10 Львів Івано-Франківськ Щоденно
13:30 Золочів Карлові Вари ПН, ЧТ, СБ
13:30 Львів Луцьк Щоденно
13:30 Золочів Чеські Будійовичі СР
13:30 Болехів Прага ВТ, ПТ
13:35 Львів Городенка Щоденно
13:40 Львів Гусятин Щоденно
13:55 Львів Тернопіль Щоденно
13:55 Луцьк Ужгород Через день
13:55 Львів Бучач Щоденно
13:55 Львів Калуш Щоденно
14:00 Львів Кузнецовськ Щоденно
14:00 Львів Рівне Щоденно
14:20 Львів Івано-Франківськ Щоденно
14:25 Львів Коломия Щоденно
14:30 Рівне Прага НД
14:30 Львів Луцьк Щоденно
14:40 Львів Перемишль Щоденно крім СБ та НД
14:45 Львів Івано-Франківськ Щоденно
14:50 Львів Новий Мізунь Щоденно
14:50 Львів Донецьк №3 СР, ПТ
14:55 Львів Заліщики Щоденно
15:00 Київ Мюнстер ВТ, ПТ
15:00 Київ Кьольн ВТ, ПТ
15:00 Львів Рожище Щоденно
15:00 Львів Люблін Щоденно
15:10 Львів Бережани Щоденно
15:10 Львів Калуш Щоденно
15:10 Львів Кременець Щоденно
15:15 Іршава Луцьк Щоденно
15:25 Львів Івано-Франківськ Щоденно
15:25 Львів Хоростків Щоденно
15:30 Київ №5 Дортмунд СР, ЧТ, НД
15:30 Львів Борщів Щоденно
15:30 Львів Луцьк Щоденно
15:45 Чернівці Дуйсбург ПН, СР, ПТ
15:45 Моршин Луцьк Щоденно
15:45 Кіровоград Трієр ВТ, НД
15:50 Львів Жешув ВТ, СР, ПТ, СБ
15:50 Львів Ясень Щоденно
16:00 Київ №5 Мюнхен ЧТ, СБ
16:00 Київ №5 Дортмунд Щоденно крім ПН та ПТ
16:00 Чернівці Прага ПТ
16:00 Київ №5 Ашаффенбург СР, ПТ, НД
16:00 Київ №5 Пфорцхайм СР
16:00 Київ №5 Кьольн СБ
16:00 Київ №5 Росток ПТ
16:00 Київ №5 Констанц ВТ, СБ
16:05 Львів Надвірна Щоденно
16:10 Львів Волочиськ Щоденно
16:15 Львів Підгайці Щоденно
16:15 Херсон Кьольн СБ
16:20 Львів Івано-Франківськ Щоденно
16:30 Київ №5 Фоджіа ВТ
16:30 Львів Луцьк Щоденно
16:35 Львів Городок Щоденно
16:40 Львів Городенка Щоденно
16:50 Львів Бурштин Щоденно
16:55 Львів Івано-Франківськ Щоденно
17:00 Київ №5 Алессандрія СР
17:00 Львів Луцьк Щоденно
17:00 Київ №5 Відень СБ
17:00 Київ Мадрид СР, ЧТ, НД
17:00 Львів Вроцлав Щоденно крім ПН
17:00 Київ №5 Рим СР
17:00 Київ Мурсія ВТ, ПТ
17:00 Київ №5 Кобленц ЧТ
17:05 Львів Чортків Щоденно
17:10 Луцьк Буковель Щоденно
17:10 Львів Монастириська Щоденно
17:15 Львів Рівне Щоденно
17:15 Київ №5 Салерно ЧТ, НД
17:30 Трускавець Луцьк Щоденно
17:40 Львів Козова ПТ, НД
17:45 Львів Калуш ПНПТ
17:45 Львів Тернопіль Щоденно крім ВТ
17:55 Ужгород Луцьк Через день
18:00 Чернігів Севілья СР
18:00 Київ №5 Малага СР
18:00 Львів Варшава Щоденно
18:10 Львів Вільнюс НД
18:10 Львів Рига ВТ
18:15 Львів Ужгород Щоденно
18:15 Львів Тернопіль Щоденно крім СР
18:20 Моршин Луцьк Щоденно
18:30 Ізмаїл Франкфурт На Майні ВТ, СБ
18:30 Львів Івано-Франківськ Щоденно
18:30 Ізмаїл Кобленц ВТ, СБ
18:40 Львів Лодзь Через день
18:45 Львів Бучач Щоденно
19:00 Львів Тернопіль Щоденно
19:00 Львів Рогатин Щоденно
19:00 Київ №5 Париж ЧТ
19:00 Київ №5 Манчестер ЧТ
19:15 Львів Перемишль Щоденно крім СБ
19:25 Луцьк Новий Розділ Щоденно
19:30 Київ Льєж СР
19:30 Київ №5 Неаполь ЧТ, СБ
19:30 Київ №5 Бреда СР
19:30 Київ №5 Генуя ЧТ
20:10 Львів Луцьк Щоденно
20:15 Львів Калуш Щоденно
20:40 Івано-Франківськ Прага ЧТ, НД
21:00 Трускавець Рига ПТ
21:30 Львів Перемишль Щоденно крім СБ
21:30 Львів Варшава Щоденно
21:45 Львів Луцьк Щоденно
22:00 Львів Краків Щоденно
22:00 Херсон Прага ПТ
22:35 Львів Бориспіль 'аеропорт' Щоденно
23:10 Луцьк Ужгород Щоденно
23:30 Одеса Карлові Вари ВТ

Роозклад руху автобусів автостанція -№2 Львів вул. Б. Хмельницького 225
Каталог підприємств, послуг | Автостанції України
 
Шановний відвідувач, ви ввійшли як незареєстрований користувач. Рекомендуємо вам зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Додано: 25-09-2010, 22:26 Переглядів: 35662

Додати
в закладки:


Facebook Odnoklassniki Vkontakte